První schůzka - informativní

Představíme se vám - vy nám řeknete, jaké jsou vaše potřeby, my vám - co všechno pro vás můžeme udělat.

Oceníme vaši nemovitost - dostanete od nás odborný názor na cenu vaší nemovitosti (v rozpětí od realistické po optimistickou variantu), odhad doby prodeje.

Domluvíme si cenu na naši práci.

Schůzka - může být u nás v kanceláři nebo v přímo ve vaší nemovitosti - je vždy informativní, nezávazná a bezplatná.

Dostanete tolik času pro rozhodnutí, kolik potřebujete. Je to na vás.

Podpis smlouvy  

Klienti si nás vybírají pro naši vysokou odbornost, schopnost zajistit jim výbornou cenu za jejich nemovitost a naprostou spolehlivost a pečlivost - pokud se pro nás rozhodnete i vy, naši dohodu sepíšeme ve formě smlouvy.

Pracujeme na výhradní smlouvy, ale vždy tak, aby jste se necítili smlouvou svázáni (např. na dva měsíce u prodeje bytu, na tři-čtyři při prodeji domu). Výpověď ze smlouvy můžete poslat pouze mailem, žádné složité vyřizování.

Prodej vaší nemovitosti  

Připravíme nemovitost k prodeji a profesionální prezentaci. Používáme profesionální fotoaparáty s různými typy objektivů. Nemovitosti uklízíme, aranžujeme, tvoříme půdorysy.

Vybereme vhodné zájemce, díky obchodním zkušenostem posoudíme míru zájmu poptávajících a na prohlídky přijdeme pouze s vážnými zájemci.

Cena za vaši nemovitost bude nejvyšší možná. Na realitním trhu se pohybujeme dlouho, umíme vyjednávat a nikdy nedovolíme dostat vás do nevýhodné situace.

Napište nám a my se vám ozveme