Za každým prodejem nemovitosti je příběh, také u těchto příběhů jsme byli

Rodinný dům v Praze

Pomoc při zápisu - legalizaci zahradního domku

Prodáno za dva měsíce od první inzerce, přestože před tím dům neúspěšně prodávaly čtyři realitní kanceláře téměř dva roky.

Zařídili jsme i zapsání zahradního domku do katastru nemovitostí na základě tzv. pasportu budovy - byl to požadavek financující banky kupujícího.

Byt v Praze na Letné

Genius Loci

Krásný prvorepublikový byt byla radost prodávat - přestože byt nebyl v dobrém stavu, vyzdvihli jsme zachované historické prvky v bytě (kličky na dvěřích, parkety atd.) a překrásný výhled na Pražský hrad a byt jsme prodali zájemcům, kteří dokázali tyto skutečnosti ocenit.

Dům v Praze na Břevnově

Prodej na základě plných mocí

Dům v mimořádné lokalitě v Praze zdědili dva majitelé, kteří žijí trvale v Německu, jeden na jihu a druhý na severu. Celý prodej jsme vyřídili na základě plných mocí od obou majitelů - k jejich spokojenosti tedy přijeli do Prahy pouze jednou, když jsme si dům přijeli prohlédnout a podepsat zprostředkovatelskou smlouvu a plné moci. Zařídili jsme samozřejmě i kompletní vyklizení domu a jeho předání.

Byt v Praze Letňanech

Akce "kulový blesk"

Majitelé z prodeje tohoto bytu finacovali koupi jiného, noví majitelé se stěhovali z nájemního bytu - vše tedy muselo plynule navazovat, aby nikdo nezůstal ani jeden den bez střechy nad hlavou. Navíc na straně kupujících se vyřizovala hypotéka s ručením hned dvěma nemovitostmi - všechno jsme ke spokojenosti obou stran zvládli zařídit..