Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

"Paní Kvasničkovou doporučuji Všem, kteří hledají nemovitost. Naprosto úžasná a vstřícná paní.

Má velmi profesionální přístup. Koupě bytu byla vyřízená ve velmi krátkém čase. Při výběru
nemovitosti jsme se s manželem setkali s tucty makléřů, ale paní Kvasničková opravdu spadá
mezi top makléře v téhle branži. Ještě jednou moc děkujeme za vše. Manželé Svobodovi"

Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

S klienty si budujeme dlouhodobé vztahy - jejich doporučení si vážíme

"Paní Kvasničkovou bych bez obav doporučil každému, kdo hledá služby pečlivého a spolehlivého makléře. Během naší několikaměsíční spolupráce vždy včas zařídila všechny potřebné náležitosti, na každou schůzku byla velmi dobře připravená, v případě potřeby dobře poradila, a v neposlední řadě mě pravidelně informovala o veškerém dění týkajícím se prodeje mojí nemovitosti. " 

"Naprosto profesionální, ale zároveň i lidský přístup Ing. Kvasničkové, díky kterému se stal prodej nemovitosti o mnoho snadnější záležitostí, minimálně oproti případu, kdy si člověk zajišťuje prodej sám. Služby Ing. Kvasničkové proto mohu jen doporučit." 

"Všechny služby naprosto perfektní, na vysoké profesionální úrovni, plná spokojenost, vůbec o nic jsem se nemusela starat - přesně tak jsem si to představovala. Vystupování a jednání paní Kvasničkové vždy velmi příjemné, vstřícné, vysoce profesionální, ve všem jsem se na ni mohla obrátit, vše vždy perfektně zajistila."

"Naprosto úžasná a profesionální. Zamiloval jsem se"


„"Nedávno jsem s kanceláří RE/MAX Art realizoval prodej bytu na Praze 9. Mým makléřem byla p. Hana Kvasničková. Chtěl bych touto cestou vyjádřit max. spokojenost a poděkování za perfektně odvedenou práci jak Vaší kanceláři, tak zejména p. Kvasničkové. Její profesionalita a vstřícný přístup byly vzorové a prodej proběhl bez jediného problému k mé absolutní spokojenosti. Radek Tůma"

"Hanka Kvasnickova je jak po lidske, tak po profesni strance skvela. O vsem ohledne prodeje bytu jsem byla informovana a s jeji praci moc spokojena. Kdykoli jsem potrebovala neco vyjasnit ohledne smluv ci dalsiho postupu pri prodeji bytu, tak byla vzdy velice napomocna, coz buduje vzajemnou duveru. Dekuji za spolupraci."